BEZPIECZNA NAPRAWA W SERWISIE FRANK-CARS – BEZPIECZNA WYMIANA OPON


W związku z sytuacją w naszym kraju spowodowaną zachorowaniami na Koronawirusa, chcemy poinformować o naszej nowej usłudze dla Klientów.

Nasi Doradcy Serwisowi uruchamiają usługę DOOR TO DOOR 🏘️ Oznacza to, że przyjedziemy po Twojego FORDa, zabierzemy go do naszego serwisu, wykonamy usługę i dostarczymy naprawiony samochód pod Twój dom. Dodatkowo po każdej usłudze serwisowej w naszym salonie bezpłatnie wykonamy dezynfekcję wnętrza samochodu w najskuteczniejszy sposób – parownicą, gdzie temperatura pary wodnej osiąga 97 stopni 

Dla Tych z Państwa, którzy zechcą przyjechać, przygotowaliśmy dwie propozycje obsługi:

  1. Telefoniczne umówienie wizyty na godzinę, ( podanie zakresu naprawy/usługi) – gotowe zlecenie czeka na Państwa przy wejściu na salonu na stoliku na którym znajdują się jednorazowe rękawiczki oraz płyny do dezynfekcji. Kluczyki zostawiają Państwo w strunowych woreczkach, podpisują zlecenie:
  1. Oczekują Państwo w FORD Cafe ( codziennie wieczorem OZONOWANE pomieszczenie z dostępem do kawy, herbaty, wody oraz jednorazowej „zastawy”)
  2. Wybieracie się Państwo na spacer;
  3. Korzystacie Państwo z samochodu zastępczego;
  1. Tradycyjna metoda – kontakt z doradcami oraz całym personelem odbywa się poprzez specjalne osłony z plexi, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności:
  1. Oczekują Państwo w FORD Cafe ( codziennie wieczorem OZONOWANE pomieszczenie z dostępem do kawy, herbaty, wody oraz jednorazowej „zastawy”
  2. Wybieracie się Państwo na spacer;
  3. Korzystacie Państwo z samochodu zastępczego;


WE WSZYSTKICH OPISANYCH WARIANTACH ROZSZERZENIE USŁUGI, KONTROLA I INFORMACJA O STANIE PRZEKAZYWANA BĘDZIE ZA POŚREDNICTWEM VIDEO CHECK


Nasze dealerstwo otwarte jest dla Państwa codziennie w godzinach:

Salon 9:00-17:00

Serwis 8:00-17:00

Dział Części 8:00-17:00


Biorąc jednak pod uwagę zaistniałą sytuację oraz dbałość o zdrowie naszych Klientów i Pracowników chcielibyśmy zachęcić Państwa do kontaktu z nami telefonicznie lub e-mailowo.


Nasi Pracownicy na bieżącą są do Państwa dyspozycji i mogą przygotować konfigurację samochodu, jak również ofertę zakupu i finansowania.