Pomożemy Online

Zasady i Warunki korzystania ze strony internetowej www.frank-cars.pl

1. Zawartość serwisu internetowego Frank-Cars Sp. z o.o., opublikowanego pod adresem www.frank-cars.pl ma charakter wyłącznie informacyjny, który służy tylko zapoznaniu Państwa z zakresem naszej działalności.


2. Korzystanie z serwisu internetowego www.frank-cars.pl oznacza, że akceptują Państwo niniejszy Regulamin.


3. Do korzystania ze strony internetowej niezbędne jest posiadanie przez Użytkownika urządzenia mającego dostęp do sieci Internet oraz przeglądarki internetowej umożliwiającej wyświetlanie stron WWW.


4. Ochronie prawem autorskim oraz innymi przepisami dotyczącymi ochrony własności intelektualnej podlegają wszystkie: teksty, zdjęcia, grafika, pliki dźwiękowe, pliki z animacją, pliki video i ich układ na stronie głównej oraz wszystkich podstronach strony www.frank-cars.pl. W stosunku do wszystkich w/w obiektów zabronione jest kopiowanie w celach komercyjnych lub w celu dalszego rozpowszechniania oraz modyfikowanie lub umieszczanie na innych stronach internetowych. Niektóre podstrony serwisu internetowego frank-cars.pl zawierają również materiały, objęte prawami autorskimi innych podmiotów, które udostępniły je do umieszczenia na stronach internetowych.


5. W serwisie internetowym www.frank-cars.pl publikowane są aktualne informacje na temat oferty i działalności firmy Frank-Cars Sp. z o.o., nie możemy jednak   wykluczyć wystąpienia jednostkowych przypadków publikacji informacji nieaktualnych lub niekompletnych, w szczególności w związku ze zmianami oferty handlowej Frank-Cars Sp. z o.o.. Wszelkie informacje   uzyskane   w   serwisie www.frank-cars.pl na temat oferty i działalności na rynku Frank-Cars Sp. z o.o. oraz Partnerów Biznesowych Frank-Cars Sp. z o.o. należy zweryfikować bezpośrednio w siedzibie firmy Frank-Cars Sp. z o.o..


6. Wszelkie informacje dotyczące cen oraz opisów produktów, towarów i usług zawarte w witrynie www.frank-cars.pl mają charakter wyłącznie informacyjny, w szczególności nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego, ani zapewniania, o którym mowa w art. 5561 § 1 ust. 1 i 2 Kodeksu Cywilnego, ani oświadczenia gwarancyjnego, o którym mowa w art. 577 § 1 Kodeksu Cywilnego. Informacje cenowe są cenami sugerowanymi i mają charakter niewiążącej rekomendacji. Należy pamiętać, że niektóre elementy wyposażenia pojazdów opisane w serwisie mogą być niedostępne lub dostępne tylko za dodatkową opłatą. Ponadto specyfikacje pojazdów mogą ulegać zmianie, a na zdjęciach mogą być przedstawione pojazdy z elementami wyposażenia dodatkowego lub z elementami, których specyfikacja uległa zmianie. Szczegółowe dane dotyczące pojazdów Ford oraz innych marek samochodowych na temat których publikowane są informacje w serwisie internetowym frank-cars.pl należy zweryfikować bezpośrednio w siedzibie firmy Frank-Cars Sp. z o.o.. Wiążące informacje dotyczące produktów czy usług zawarte będą w odpowiednich umowach zawieranych przez Państwa indywidualnie.


7. Niniejszy Regulamin w zakresie ochrony danych osobowych Użytkowników serwisu internetowego www.frank-cars.pl stosuje postanowienia zawarte w Polityce Prywatności serwisu internetowego www.frank-cars.pl dostępnej pod adresem: http://3052.pl.dealer-website.co/Page/41/polityka-prywatnosci oraz jest zgodny z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 roku (Dz.U. z 2016 r. poz. 922).


8. Ograniczenie odpowiedzialności – zasady i warunki odpowiedzialności związane z użytkowaniem serwisu internetowego www.frank-cars.pl określa ustawa z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2017 r. poz. 1219).Promocje

 • Promocja kończy się: 31.12.2022

  NOWE SAMOCHODY

  SUV-y Forda w ofercie korzystnych rat

  SUV-y Forda w ofercie korzystnych rat
 • Promocja kończy się: 31.12.2022

  NOWE SAMOCHODY

  FORD KUGA

  FORD KUGA
 • Promocja kończy się: 31.12.2022

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Puma Hybrid

  Ford Puma Hybrid
 • Promocja kończy się: 15.04.2023

  SERWIS

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat
 • Pokaż najnowsze promocje Frank Cars Sp. z o.o.
Pokaż najnowsze promocje Frank Cars Sp. z o.o.

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Frank Cars Sp. z o.o.Opinie